شرکت کوماس دکور با بیش از چند سال سابقه در زمینه کابینت آشپزخانه و طراح های مختلف میباشد:

به این منظور سایتی برای مقالات کابینت آشپزخانه به صورت تخصصی در نظر گرفته شده که میتوانید هرکدام را بر حسب نیازتان بخوانید، همانطور که میدانید کابینت انواع مختلف دارد که برای پروژه های بازسازی ساختمان بر حسب نیاز مشتری تهیه میشود.

 

آشپزخانه عروس
همه چیز درباره آشپزخانه عروس !
/
آشپزخانه عروس همانند سایر قسمتهای منزل از پذیرایی و نشیمن گرفته تا اتاق خواب و ... یکی از نقاطی است که عروس خانمها در چیدمان مناسب آن دقت خاصی دارند.
شرکت کابینت سازی
شرکت کابینت سازی در غرب تهران
/
شرکت کابینت سازی در غرب تهران کم نیست،یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین آنها شرکت کابینت سازی کوماس است و با کادری مجرب به تمام تهران سرویس دهی بی نظیری دارد.
انواع کانتر آشپزخانه
بررسی انواع کانتر آشپزخانه
کانتر آشپزخانه اپن آشپزخانه است که امروزه به شکل های مختلفی طراحی میشود و مدلهای مختلفی دارد که کاربرد های متفاوت خود را دارد.
نور پردازی آشپزخانه
نحوه نورپردازی آشپزخانه
در مورد نورپردازی آشپزخانه خود چه میدانید ایا نورپردازی آشپزخانه ها و کابینت ها در دکوراسیون داخلی تاثیری دارد و باید به چه مواردی توجه کرد.
سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه
بررسی انواع سینک ظرفشویی
همان طور که کابینت آشپزخانه می تواند از انواع مختلفی باشد سینک ظرفشویی هم می تواند انواع مختلفی داشته باشد که هر نوع آن با کابینت به هم بیشتر هماهنگ است.
یراق آلات کابینت آشپزخانه
یراق آلات کابینت آشپزخانه چیست
اکسسوری و یراق آلات کابینت آشپزخانه در حقیقت استفاده از یراق آلاتی در کابینت است که موجب افزایش دسترسی از کابینت های فضای آشپزخانه می شود.
رنگ کابینت آشپزخانه
انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه
در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها مهمترین عامل رنگ بندی آنهاست انتخاب بهتربین ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه های مختلف از نظر سبک و سلیقه میتواند متفاوت باشد.
مراحل ساخت کابینت
مراحل ساخت کابینت آشپزخانه
مراحل ساخت کابینت آشپزخانه و اجرای حرفه ای ان شامل مراحلی است که در کارخانه ها با دستگاه های خاص خود صورت میگیرد و مونتاژ کابینت انجام میشود.
ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه
ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه ها بر اساس ابعادی برای هر آشپزخانه ای طراحی و ساخته میشود به همین منظور باید ابعاد استاندارد کابینت در کابینت های زمینی و دیواری را بدانیم.
ماندگاری کابینت آشپزخانه
راز ماندگاری کابینت آشپزخانه
این روزها کابینت آشپزخانه در دکوراسیون داخلی حرف اول را میزند پس باید پس از اجرا رازهای ماندگاری کابینت آشپزخانه و نکات مربوطه را بدانیم.
بهترین نوع کابینت آشپزخانه
بهترین نوع کابینت آشپزخانه
برای بررسی بهترین نوع کابینت آشپزخانه ابتدا باید به طور کلی فاکتورهای جا دار بودن کابینت ودوام و ماندگاری ان را در نظر بگیریم.
انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
دستگیره کابینت آشپزخانه انواع مختلف دارد که بسته به سلیقه مشتری برای انواع کابینت آشپزخانه به کار میرود و در این مقاله انواع ان بررسی میشود.
طراحی کابینت آشپزخانه
طراحی کابینت آشپزخانه
قبل از اجرای کابینت آشپزخانه در پروژه های مختلف حتما طراحی کابینت آشپزخانه با نرم افزار تردی مکس صورت میگیرد که قبل از اجرا طرح دیده و تایید شود.
انواع مدل های کابینت آشپزخانه
انواع مدل های کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه مدل های مختلفی دارد که بر اساس کاربرد و نوع وسبک خانه طراحی میشود مدل کابینت آشپزخانه بر اساس متریال در تردی مکس طراحی میشود.