دکوراسیون داخلی چیست و چه کاربردهایی دارد و یا چطور باید به طرز درستی در منزل یا محل کار شما اجرا شود ؟

همه ی این سوالاتی است که بیشتر ما برای پیدا کردن ان به دنبال جواب هستیم…

ما در این قسمت به همکاری مشاوران و دکوراتورهای حرفه ای کوماس درباره ی بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی مقالاتی تهیه و دسته بندی شده است که بر حسب نیازتان میتوانید وارد مقالات شوید.

کاغذ دیواری در دکوراسیون
کاغذ دیواری در دکوراسیون
/
کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل نقش مهمی ایفا میکند و شامل مدل های ساده طرح دار و گرافیکی بسیار زیبا میباشد.امروزه تنوع کاغذ دیواری بسیار بالا رفته.
پرده مناسب دکوراسیون
انتخاب پرده مناسب دکوراسیون
/
انتخاب پرده مناسب دکوراسیون منزل امروزه علاوه بر جنبه های آن که در گذشته مورد توجه بود مثل حفاظت اثاثیه و حریم شخصی جنبه های زیبا شناختی هم پیدا کرده است
سنگ های دکوراتیو
سنگهای دکوراتیو در دکوراسیون
وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی می شود استفاده از سنگهای دکوراتیو و آنتیک یکی از گزینه های جذاب است که امروزه برای پشت میز تیوی رایج است.
وسایل تزیینی در دکوراسیون
کاربرد وسایل تزیینی در دکوراسیون
با به کار گیری وسایل تزیینی در دکوراسیون خانه با سبکی شیک و مدرن می توانید تغییرات اساسی در منزل ایجاد نمایید و طراحی زیبا داشته باشید.
فرش مناسب دکوراسیون
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
فرش مناسب دکوراسیون یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در زیبایی منزل است. در هنگام انتخاب و خرید فرش باید حواستان را خوب جمع کنید.
نحوه چیدمان منزل
نحوه چیدمان منزل
نحوه چیدمان منزل سوال بسیاری از زنان خانه دار میباشد که برای یافتن آن و چیدن وسایل منزل خود در جایگاه مناسب در تکاپو هستند.