در این قسمت مقالات تخصصی درباره بازسازی ساختمان و نحوه اجرا به صورت آرشیو دسته بندی شده است. شما میتوانید با در نظر گفتن نوع نیاز خود مقاله مورد نظر خود را پیدا کرده و به آن مراجعه کنید لازم به ذکر است تمامی مقالات تخصصی و توسط مهندسین گروه کوماس تنظیم شده است.

اشتباهات بازسازی ساختمان
اشتباهات بازسازی ساختمان
/
برای جلوگیری از این مساله که یکی از رایجترین اشتباهات بازسازی ساختمان محسوب می شود بهتر است قبل از هر کاری ابعاد و اندازه ها چک کنیم.
بازسازی کف
عملیات بازسازی کف ساختمان
/
بازسازی کف ساختمان نباید نادیده گرفته شود و به دلیل اینکه اولین محلی است که در بدو ورود توجه همگان را به خود جلب می کند از اهمیت ویژه تری هم برخوردار است.
بازسازی آشپزخانه های قدیمی
بازسازی آشپزخانه های قدیمی
/
بازسازی آشپزخانه های قدیمی یکی از مهمترین قسمتهای منزل است که موقع بازسازی مورد توجه قرار می دهیم در این میان بازسازی کابینتهای قدیمی اهمیت ویژه ای دارد.
بازسازی درب وپنجره
فواید بازسازی درب و پنجره ها
بازسازی درب و پنجره ها در بازسازی ساختمان از الزامات یک ساختمان است که تعویض ان به پنجره دوجداره که عایق صداو سرما و گرماست.
بازسازی ویلا
نحوه بازسازی ویلا هاي قدیمی
امروزه ویلاهای اطراف تهران و شمال ایران روز به روز در حال افزایش است برای بازسازی ویلا و تغییرات دکوراسیون داخلی ان میتوانید تماس بگیرید.
بازسازی سقف و دیوارها
عملیات بازسازی سقف و دیوارها
در بازسازی ساختمان یکی از عوامل مهم در دکوراسیون داخلی بازسازی سقف و دیوارها به صورت دکوراتیو است که امروزه از اهمیت خاصی برخوردار است.
نورپردازی در بازسازی ساختمان
نورپردازی در بازسازی ساختمان
نورپردازی در بازسازی ساختمان می تواند در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل بسیار تاثیر گذار باشد و امروزه اهمیت نورپردازی در ساختمان بر همه کس آشکار شده است.
نوسازی ساختمان با کمترین زینه
نوسازی ساختمان با کمترین هزینه
هر ساختمانی میتواند عمر مفید به خود را داشته باشد لذا برای جلوگیری از بیش از حد فرسوده شدن ان باید هر از چند گاهی تعمیرات و نوسازی ساختمان صورت گیرد.
تلفیق سبک مدرن و سنتی در بازسازی
تلفیق سبک مدرن و سنتی در بازسازی
امروزه سبک های مختلف از جمله مدرن و سنتی در بازسازی وجود دارد که اکثرا سعی میکنند تلفیق سبک مدرن و سنتی را اجرا و پیاده سازی کنند.
اجرای بازسازی کامل ساختمان
اجرای بازسازی کامل ساختمان
آیا می دانید اجرای بازسازی کامل ساختمان چگونه اجرا میشودبیشتر مردم فکر می کنند بازسازی کار بسیار هزینه بری می باشد ولی چگونگب بازسازی بسته به نیاز خانه است.
روش های بازسازی ساختمان
روش های بازسازی ساختمان
روش های بازسازی ساختمان به طور کلی به دو روش قسمت میشود بازسازی ساختمان حفاظتی و بازسازی ساختمان سبکی که باید اطلاعات کافی برای این دو مورد داشته باشیم.
اصول بازسازی ساختمان
بررسی اصول بازسازی ساختمان
اصول بازسازی ساختمان درباره اصول و قوانینی است که باید در کار رعایت شود این اصول میتواند در انواع مختلف بازسازی ساختمان متفاوت باشد.