اشتباهات بازسازی ساختمان
اشتباهات بازسازی ساختمان
/
برای جلوگیری از این مساله که یکی از رایجترین اشتباهات بازسازی ساختمان محسوب می شود بهتر است قبل از هر کاری ابعاد و اندازه ها چک کنیم.
کاغذ دیواری در دکوراسیون
کاغذ دیواری در دکوراسیون
/
کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل نقش مهمی ایفا میکند و شامل مدل های ساده طرح دار و گرافیکی بسیار زیبا میباشد.امروزه تنوع کاغذ دیواری بسیار بالا رفته.
آشپزخانه عروس
همه چیز درباره آشپزخانه عروس !
/
آشپزخانه عروس همانند سایر قسمتهای منزل از پذیرایی و نشیمن گرفته تا اتاق خواب و ... یکی از نقاطی است که عروس خانمها در چیدمان مناسب آن دقت خاصی دارند.
بازسازی کف
عملیات بازسازی کف ساختمان
/
بازسازی کف ساختمان نباید نادیده گرفته شود و به دلیل اینکه اولین محلی است که در بدو ورود توجه همگان را به خود جلب می کند از اهمیت ویژه تری هم برخوردار است.
پرده مناسب دکوراسیون
انتخاب پرده مناسب دکوراسیون
/
انتخاب پرده مناسب دکوراسیون منزل امروزه علاوه بر جنبه های آن که در گذشته مورد توجه بود مثل حفاظت اثاثیه و حریم شخصی جنبه های زیبا شناختی هم پیدا کرده است
شرکت کابینت سازی
شرکت کابینت سازی در غرب تهران
/
شرکت کابینت سازی در غرب تهران کم نیست،یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین آنها شرکت کابینت سازی کوماس است و با کادری مجرب به تمام تهران سرویس دهی بی نظیری دارد.
بازسازی آشپزخانه های قدیمی
بازسازی آشپزخانه های قدیمی
/
بازسازی آشپزخانه های قدیمی یکی از مهمترین قسمتهای منزل است که موقع بازسازی مورد توجه قرار می دهیم در این میان بازسازی کابینتهای قدیمی اهمیت ویژه ای دارد.
انواع کانتر آشپزخانه
بررسی انواع کانتر آشپزخانه
کانتر آشپزخانه اپن آشپزخانه است که امروزه به شکل های مختلفی طراحی میشود و مدلهای مختلفی دارد که کاربرد های متفاوت خود را دارد.
نور پردازی آشپزخانه
نحوه نورپردازی آشپزخانه
در مورد نورپردازی آشپزخانه خود چه میدانید ایا نورپردازی آشپزخانه ها و کابینت ها در دکوراسیون داخلی تاثیری دارد و باید به چه مواردی توجه کرد.
بازسازی درب وپنجره
فواید بازسازی درب و پنجره ها
بازسازی درب و پنجره ها در بازسازی ساختمان از الزامات یک ساختمان است که تعویض ان به پنجره دوجداره که عایق صداو سرما و گرماست.
سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه
بررسی انواع سینک ظرفشویی
همان طور که کابینت آشپزخانه می تواند از انواع مختلفی باشد سینک ظرفشویی هم می تواند انواع مختلفی داشته باشد که هر نوع آن با کابینت به هم بیشتر هماهنگ است.
بازسازی ویلا
نحوه بازسازی ویلا هاي قدیمی
امروزه ویلاهای اطراف تهران و شمال ایران روز به روز در حال افزایش است برای بازسازی ویلا و تغییرات دکوراسیون داخلی ان میتوانید تماس بگیرید.
سنگ های دکوراتیو
سنگهای دکوراتیو در دکوراسیون
وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی می شود استفاده از سنگهای دکوراتیو و آنتیک یکی از گزینه های جذاب است که امروزه برای پشت میز تیوی رایج است.
یراق آلات کابینت آشپزخانه
یراق آلات کابینت آشپزخانه چیست
اکسسوری و یراق آلات کابینت آشپزخانه در حقیقت استفاده از یراق آلاتی در کابینت است که موجب افزایش دسترسی از کابینت های فضای آشپزخانه می شود.
بازسازی سقف و دیوارها
عملیات بازسازی سقف و دیوارها
در بازسازی ساختمان یکی از عوامل مهم در دکوراسیون داخلی بازسازی سقف و دیوارها به صورت دکوراتیو است که امروزه از اهمیت خاصی برخوردار است.
وسایل تزیینی در دکوراسیون
کاربرد وسایل تزیینی در دکوراسیون
با به کار گیری وسایل تزیینی در دکوراسیون خانه با سبکی شیک و مدرن می توانید تغییرات اساسی در منزل ایجاد نمایید و طراحی زیبا داشته باشید.
رنگ کابینت آشپزخانه
انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه
در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها مهمترین عامل رنگ بندی آنهاست انتخاب بهتربین ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه های مختلف از نظر سبک و سلیقه میتواند متفاوت باشد.
نورپردازی در بازسازی ساختمان
نورپردازی در بازسازی ساختمان
نورپردازی در بازسازی ساختمان می تواند در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل بسیار تاثیر گذار باشد و امروزه اهمیت نورپردازی در ساختمان بر همه کس آشکار شده است.
فرش مناسب دکوراسیون
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
فرش مناسب دکوراسیون یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در زیبایی منزل است. در هنگام انتخاب و خرید فرش باید حواستان را خوب جمع کنید.
مراحل ساخت کابینت
مراحل ساخت کابینت آشپزخانه
مراحل ساخت کابینت آشپزخانه و اجرای حرفه ای ان شامل مراحلی است که در کارخانه ها با دستگاه های خاص خود صورت میگیرد و مونتاژ کابینت انجام میشود.
ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه
ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه ها بر اساس ابعادی برای هر آشپزخانه ای طراحی و ساخته میشود به همین منظور باید ابعاد استاندارد کابینت در کابینت های زمینی و دیواری را بدانیم.
نوسازی ساختمان با کمترین زینه
نوسازی ساختمان با کمترین هزینه
هر ساختمانی میتواند عمر مفید به خود را داشته باشد لذا برای جلوگیری از بیش از حد فرسوده شدن ان باید هر از چند گاهی تعمیرات و نوسازی ساختمان صورت گیرد.
ماندگاری کابینت آشپزخانه
راز ماندگاری کابینت آشپزخانه
این روزها کابینت آشپزخانه در دکوراسیون داخلی حرف اول را میزند پس باید پس از اجرا رازهای ماندگاری کابینت آشپزخانه و نکات مربوطه را بدانیم.
تلفیق سبک مدرن و سنتی در بازسازی
تلفیق سبک مدرن و سنتی در بازسازی
امروزه سبک های مختلف از جمله مدرن و سنتی در بازسازی وجود دارد که اکثرا سعی میکنند تلفیق سبک مدرن و سنتی را اجرا و پیاده سازی کنند.
نحوه چیدمان منزل
نحوه چیدمان منزل
نحوه چیدمان منزل سوال بسیاری از زنان خانه دار میباشد که برای یافتن آن و چیدن وسایل منزل خود در جایگاه مناسب در تکاپو هستند.
بهترین نوع کابینت آشپزخانه
بهترین نوع کابینت آشپزخانه
برای بررسی بهترین نوع کابینت آشپزخانه ابتدا باید به طور کلی فاکتورهای جا دار بودن کابینت ودوام و ماندگاری ان را در نظر بگیریم.
اجرای بازسازی کامل ساختمان
اجرای بازسازی کامل ساختمان
آیا می دانید اجرای بازسازی کامل ساختمان چگونه اجرا میشودبیشتر مردم فکر می کنند بازسازی کار بسیار هزینه بری می باشد ولی چگونگب بازسازی بسته به نیاز خانه است.
انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
دستگیره کابینت آشپزخانه انواع مختلف دارد که بسته به سلیقه مشتری برای انواع کابینت آشپزخانه به کار میرود و در این مقاله انواع ان بررسی میشود.
طراحی کابینت آشپزخانه
طراحی کابینت آشپزخانه
قبل از اجرای کابینت آشپزخانه در پروژه های مختلف حتما طراحی کابینت آشپزخانه با نرم افزار تردی مکس صورت میگیرد که قبل از اجرا طرح دیده و تایید شود.
روش های بازسازی ساختمان
روش های بازسازی ساختمان
روش های بازسازی ساختمان به طور کلی به دو روش قسمت میشود بازسازی ساختمان حفاظتی و بازسازی ساختمان سبکی که باید اطلاعات کافی برای این دو مورد داشته باشیم.
انواع مدل های کابینت آشپزخانه
انواع مدل های کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه مدل های مختلفی دارد که بر اساس کاربرد و نوع وسبک خانه طراحی میشود مدل کابینت آشپزخانه بر اساس متریال در تردی مکس طراحی میشود.
اصول بازسازی ساختمان
بررسی اصول بازسازی ساختمان
اصول بازسازی ساختمان درباره اصول و قوانینی است که باید در کار رعایت شود این اصول میتواند در انواع مختلف بازسازی ساختمان متفاوت باشد.