کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک چیست ؟

کابینت آشپزخانه کلاسیک سبکی است که هیچ گاه از مد نمیرد .

و همیشه در دکوراسیون داخی آشپزخانه حرف اول را میزند.

از دیرباز تا کنون سراغ داریم که حتی کابینت های قدیمی فلزی هم از سبکی کلاسیک برخوردار بودند.

امروزه در پروژه های بازسازی ساختمان، کابینت کلاسیک معمولا از کابینت آشپزخانه ممبران استفاده میشود.

که در رنگ های کرم قهوه ای و سفید اجرا میشود.

کابینت آشپزخانه کلاسیک رومی

امروزه با پیشرفت علم دکوراسیون داخلی کابینت ها طرح ها و سبک هایی مختلفی پیدا کرده است.

کابینت آشپزخانه کلاسیک که از قدیم رایج است خود از انواع مختلفی برخوردار است.

کابینت آشپزخانه کلاسیک رومی یکی از انواع ان میباشد که بسیار طرح شیک و جدید است.

رومی در واقع برگرفته از طرح ایتالیایی است که بر اساس اخرین طرح ها ساخته میشود.

کابینت های رومی دستگیره های مجلل و سلطنتی خاصی دارند که به کلاسیک بودن معروف هستند.

در واقع میتوان گفت مانند کابینت ممبران روی قسمت هایی از ان حکاکی شده و طرح دارد.

کابینت آشپزخانه کلاسیک سفید

در سبک های کلاسیک بیشتر میبینیم که از رنگ های قهوه ای و کرم استفاده میشود و عده ای به این خاطر که این رنگ هرگز از مد نمیرود سبک کلاسیک را برمیگزینند اما یکی از متنوع ترین و زیباترین نوع کابینت کلاسیک رنگ سفید است که باعث میشود سلطنتی تر شود، گاها ترکیب رنگ سفید با طلایی در این نوع کابینت ها جلوه ای بینظر میبخشد.اما خوب رنگ سفید چون برای همه مرسوم است که زود کثیف میشود همه از این رنگ فرار میکنند ولی در نوع کابینت اگر درست نگه داری شود هیچ گاه شاهد کثیفی بیش از حد نخواهیم بود، برای دیدن عکس های کابینت آشپزخانه کلاسیک سفید در قسمت بالا به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

کابینت آشپزخانه کلاسیک جدید

در حال حاضر جیدترین کابینت آشپزخانه کلاسیک که بسیار مطرح است همان کابینت ممبران است که نسل جدید است، دیگر نسل های کابینت کلاسیک جدید به صورت کلی بستگی به طراحی ان دارد که این طراحی توسط گروه طراحی دکوراسیون کوماس با جدید ترین روش ها و مدل و با سلیقه ای عالی طراحی و اجرا میشود. سلیقه ی طراح میتواند رنگ مورد استفاده، نوپردازی و هالوژن ها و حتی وسایل تزیینی در کابینت یبک کلاسیک را شامل شود به طور مثال در برخی موارد متوجه میشویم که خود طراح مدلهای جدیدی را با استفاده از عناصر حاشیه ای ایجاد کرده.پس کار خود را همیشه به شرکت های معتبری که دکوراتور های حرفه ای دارند بسپارید و از ان ها ایده بگیرید.

کابینت آشپزخانه کلاسیک خارجی

همان طور که ذکر شده است منظور از خارجی در دکوراسیون کشورهای اروپایی به ویژه کشور ایتالیاست که سبک های فوق العاده ای به همراه دارد، ایتالیا بزرگترین شرکتهای دکوراسیون جهان را دارد که ایده پردازان کوماس دکور با در نظر گرفتن اخرین طرح های ایتالیایی کار خود را انجام میدهند. کابینت آشپزخانه کلاسیک خارجی هم میتواند از طراحی خاجی ایده گرفته شده باشد و هم از متریال خارجی برای ساخت و اجرای ان استفاده شده باشد. برای اطلاعات بیشتر از فرق دقیق ان ها با کوماس دکور تماس بگیرید.