بازسازی کابینت

بازسازی کابینت آشپزخانه

این روزها با پیشرفت دکوراسیون سبک های مختلفی از کابینت آشپزخانه را میبینیم که در پروژه های بازسازی ساختمان، کابینت ها مهم ترین بخش و خواسته ی مشتری است. ازمجری بازسازی کابینت آشپزخانه خود بخواهیدبرای بازسازی کابینت آشپزخانه خود تمام جزییات را در نظر بگیرد که شامل دستگیره کابینت، ابعاد کابینت، ریل های کابینت که همه ی اینها مرغوبیت خود را داشته باشد و دیگر مشکلاتی مانند خوب بسته نشدن درب ها و ایجاد صداهای آزاردهنده نباشد، زیرا همه ی این مواردی که ذکر شد از دلایل اجرای بازسازی کابینت و یا تعویض کلی کابینت ها میباشد.

اجرای بازسازی کابینت

در اجرای بازسازی کابینت ها،ابتدا کابینت های قدیمی شما بررسی میشود تا در صورت نیاز بتوانید ان ها را تعمیر کنیم و یا یک سری کابینت های جدید برای فضاهای خالی ان ها جایگزین شود. در بیشتر موارد مردم ب طور کلی میخواهند کابینت آشپزخانه عوض شود و سبک های جدید و مدرن جایگزین ان شود.در این صورت طی یک برنامه تخریب همه ی کابینت های قدیمی شما از جا کنده میشود و با کابینت های جدیدی که در کارگاه ساخته شده است جایگزین و نصب میشود. شرکت کوماس دکور با تیم اجرایی حرفه ای خود ابتدا پس از انتخاب سبک کابینت مدنظر انرا طراحی و ساخته میشود.در اجرای بازسازی کابینت آشپزخانه باید در نظر داشته باشیم که محیط آشپزخانه شما فضای کافی برای نصب کابینت ها و اندازه ی استاندارد را دارد و پس از انداره گیری های دقیق کار خود را شروع کند.

بازسازی انواع کابینت

بازسازی کابینت قدیمی


اگر کابینت های آشپزخانه منزل شما بدنه ی سالم و مقاومی دارد و نخواهید تغییر اساسی در دکوراسیون و بازسازی خود انجام دهید، در این صورت میتوانید فقط درب های کابینت های خود را عوض کنید، از درب های ام دی اف و یا هیگلاس متوانید استفاده کنید که با این کار ساده تغییر خوبی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود انجام داده اید و بازسازی کابینت قدیمی خود را خیلی زور به پایان میرسانید.اما در صورتی که خیلی این نوع کابینت ها قدیمی باشد، شما حتما نیاز به تغییر کلی و تعویض کابینت ها به سبک های جدید هستید.

بازسازی کابینت فلزی


کابینت های فلزی جزو اولین نسل از کابینت های آشپزخانه ها بودند که در همه ی خانه ها شاهد این نوع کابینت ها هستیم عده ای نیز هنوز بر این باورند که این نوع کابینت ها در مقابل پوسیدگی مقاوم هستند و کارایی بهتری از کابینت های مدرن امروزی هستند اما واقعیت این نیست، کابینت های فلزی علاوه بر مسئله ی زیبایی که مطرح است در بیشتر موارد با پوسیدگی همراه است که در این صورت در خانه های قدیمی همیشه کابینت های فلزی را بازسازی میکردند. توصیه ما این است اگرهنوز از کابینت های فلزی در آشپزخانه خود استفاده میکنید حتما با جدیدترین مدل ها، بازسازی کابینت خود را انجام دهید.

کیفیتی که انتظارش را داشتید…

  • جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

    ۰۹۱۲۲۱۷۶۷۱۵

هزینه بازسازی کابینت آشپزخانه

در رابطه با هزینه بازسازی کابینت آشپزخانه تان باید این نکته را بگویم که در بازسازی کابینت بسته به نوع کاری کهانجام میشود هزینه ها حساب میشود مثلا ممکن است فقط نیاز به تعویض دستگیره کابینت هستید و یا فقط کشو ها را میخواهید عوض کنید و بر حسب متراژ کار به صورت متری حساب میشود، برای اطلاعات بیشتر از یاینکه بدانیم کابینت آشپزخانه شما برای بازسازی به چه متریالی نیاز دارد و یا تا چه حد نیاز به بازسازی داریم با گروه حرفه ای کوماس دکور تماس گرفته و از مشاورین ما کمک بگیرید.